Elektropráce

Silnoproudé a Slaboproudé instalace rozvodů

Montáže slaboproudých rozvodů - elektronické zabezpečovací systémy, domácí telefony, domácí videotelefony, rozvody pro televizní antény, kamerové systémy.
Elektromontážní práce v oblasti silnoproudu do 1000V. Jednou z hlavních činností naší společnosti je měření a regulace, v této oblasti spolupracujeme zejména se společností Loxone s.r.o., tyto projekty realizujeme převážně v průmyslových halách.


 

Zabezpečovací systémy na klíč

Nabízíme komplexní dodávky elektrických bezpečnostních systémů v těchto odvětvích - elektrická požární signalizace,elektrické zabezpečovací systémy, nadstavbové systémy pro bezpečnostní aplikace. V případě zájmu jsme schopni dodat výše uvedené systémy „na klíč“, tzn. počínaje navržením jednotlivých systémů, vypracování projektové dokumentace jednotlivých stupňů, přes montáž a uvedení do provozu až po pravidelné kontroly a revize včetně záručního a pozáručního servisu.
 

Kamerové systémy

 Klasické prvky EZS jsou navzájem propojeny kabely, kterými se přenáší napájecí napětí a veškeré informace. Oproti tomu bezdrátové systémy mezi sebou komunikují rádiově a snímače jsou napájeny z baterií. Spolehlivost a bezpečnost obou variant závisí na typu výrobku a nelze tvrdit, že například bezdrátové systémy jsou určeny pro nižší rizika. Naopak, poslední modely bezdrátových systémů splňující přísné evropské normy pro EZS jsou na takové kvalitativní úrovni, že za sebou nechávají i řadu klasických systémů.